Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленький конфуз: принцеса Беатріс в стильному луці випадково засвітила бюстгальтер

Британська принцеса Беатріс нещодавно змінила команду стилістів і це дуже позначилося на її зовнішньому вигляді.

У принцеси Йоркської є сторінка в Instagram, але Беатріс її не веде, обліковий запис закритий для загального доступу. Однак друзі і знайомі принцеси Йоркської іноді публікують в своїх фотоблогах знімки з нею.

Так подібним знімком поділилася дизайнерка Міша Нону. На знімку Беатріс зображена в чорній кофті, яка просвічується під спалахом камер і під якою видно білий бюстгальтер, а також плісованій спідниці і чорних туфлях-човниках від Jimmy Choo. Зверху на плечі принцеса накинула блейзер. Вона сидить в червоному кріслі, її волосся розпущене, а на обличчі легкий денний макіяж.

Принцесса Беатрис
Instagram Міши Нону
Принцеса Беатріс

Образ вийшов дуже елегантний. Мабуть, дизайнерка просто не могла втриматися, щоб не поділитися цією фотографією зі своїми підписниками. Ймовірно, з дозволу своєї подруги, зрозуміло.

Нагадаємо, на недавньому заході принцеса Йоркська навіть з'явилася на публіці у вбранні, яке підкреслювало її декольте. Поруч з нею того вечора був її бойфренд Едоардо Мопеллі Моцці.

Принцесса Беатрис и Эдоардо Мопелли Моцци
Getty Images
Принцеса Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці

Кажуть, стосунки між ними дуже серйозні і все йде до весілля. Зміни зі стилем, ймовірно, теж пов'язані з тим, що принцеса закохана і щаслива.

Принцесса Беатрис и Эдоардо Мопелли Моцци
Getty Images
Принцеса Беатріс і Едоардо Мопелли Моцци

Залиште свій коментар

Вибір редакції