Має неймовірний вигляд: 93-річна королева Єлизавета II разом із 97-річним чоловіком принцом Філіпом відвідала урочистий прийом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королева Єлизавета II вперше за довгий час з'явилася на публіці в компанії свого 97-річного чоловіка принца Единбурзького Філіпа.

Її Величність кілька днів тому відвідала захід, організований для членів Ордену Заслуг у Віндзорському замку. Це трапилося за день до того, як принц Гаррі і його дружина герцогиня Меган представили свого сина Арчі королеві Єлизаветі II та всьому світові.

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II

Орден за Заслуги вручається тим, хто демонстрував видатну службу в збройних силах, науці, мистецтві, літературі та культурі. Його вручає сама королева Єлизавета II і кількість одержувачів обмежується 24 людьми з країн Співдружності.

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Королева Єлизавета II

На заході у Віндзорі 93-річна Єлизавета II з'явилася в лаконічній прямій сукні сливового кольору, в улюблених лакованих туфлях і з лаковою сумкою в руках. На шиї у королеви було перлове намисто, а у вухах перлинні сережки. Королева зробила дуже красиву зачіску та макіяж, а тон помади ідеально пасував під її сукню.

Королева Елизавета II_3
Getty Images
Королева Єлизавета II і принц Філіпп

Чоловік королеви герцог Единбурзький, варто зазначити, теж у свої 97 має дуже гарний вигляд. До речі, кажуть, саме він став першим членом королівської сім'ї, який побачив свого чергового правнука – бебі-Сассекського.

Фотогалерея Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін в Королівському коледжі (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції