Меган Маркл і принц Гаррі опублікували нове фото сина на честь його дворіччя

Меган Маркл і принц Гаррі опублікували нове фото сина на честь його дворіччя

Меган і Гаррі / Getty Images

Герцог і герцогиня Сассекські таки показали публіці нове фото свого сина Арчі на честь його дворіччя, але зробили це в звичній для себе манері і не так, як роблять це зазвичай члени королівської сім'ї.

Офіційних сторінок в соцмережах у пари немає, але є офіційний сайт їхньої благодійної організації Archewell, де, власне, і був представлений чорно-білий портрет іменинника. 6 травня 2021 року, нагадаємо, Арчі Маунтбеттен-Віндзору виповнилося два роки.

Всіх, хто хоче приєднатися до привітань для Арчі його батьки Меган і Гаррі просят пожертвувати 5 доларів на благо організації Gavi, Vaccine Alliance, яка купує вакцини COVID для всього світу (віддаючи пріоритет тим країнам, які не можуть собі їх дозволити).

Меган Маркл з сином Арчі / Getty Images

"Ми не можемо придумати більш резонансного способу відзначити день народження нашого сина. За останні два роки ми були глибоко зворушені тим, що відчули тепло і підтримку нашої сім'ї на честь дня народження Арчі. Багато з вас роблять пожертвування на благодійність від його імені і відзначають цю подію, віддаючи гроші або здійснюючи акт служіння — від щирого серця. Ви збираєте кошти для тих, хто найбільше цього потребує, і продовжуєте робити це органічно і самовіддано. Ми залишаємося неймовірно вдячними", — пишуть Сассекси на сайті.

Меган і Гаррі з сином Арчі / Getty Images

Нагадаємо, королівські родичі Арчі на чолі з його прабабусею королевою Єлизаветою II вчора також привітали його з днем народження опублікувавши різні архівні фотографії.

Читайте також: Королівські портрети: як Кейт, Меган і Діана фотографувалися з дітьми