Меган не прийняли не тільки в палаці: друг принца Гаррі радив йому не поспішати з весіллям

Меган не прийняли не тільки в палаці: друг принца Гаррі радив йому не поспішати з весіллям

Герцогиня Меган і принц Гаррі / Associated Press

Уже завтра повинна надійти в продаж книжка про життя герцогині Меган і принца Гаррі.

Книжка була написана Омідом Скобі і Керолайн Дюранд і в продаж надійде 11 серпня 2020 року, її анонс був ще в травні, а обкладинка потрапила в мережу в день народження принцеси Шарлотти Кембриджської.

Відомо, що герцог і герцогиня Сассекські не давали інтерв'ю авторам цієї книжки і написана вона була за мотивами оповідань інших, наближених раніше до пари джерел.

Герцогиня Меган і принц Гаррі / Associated Press

У пресі давно обговорюють різні історії, описані в цій книжці. Наприклад, одна з них розповідає про те, як один з хороших друзів принца Гаррі Том Інскіп, з яким він познайомився під час навчання в Іттонському коледжі висловив стурбованість тим, що Гаррі занадто поспішає в стосунках з Меган. Том порадив не поспішати з рішеннями і для початку просто пожити разом, але Гаррі був в люті від того, що близький друг не підтримав його, пише Daily Mail. Нагадаємо, старший брат Гаррі принц Вільям теж радив йому не поспішати з весіллям.

Герцогиня Меган / Associated Press

У підсумку Том Інскіп і його дружина Лара Г'юз-Янг не були запрошені на весілля Гаррі і Меган, яке все-таки всупереч усьому відбулося 19 травня 2018 року.

Зазначимо, Том Інскіп був одним з тих, хто був присутній з принцом Гаррі на вечірці в Лас-Вегасі 2012 року, коли Гаррі голим грав в більярд.

Читайте також: Меган Маркл виповнюється 39 років: десять фактів з життя герцогині Сассекської

Наступна публікація