"Ми впораємося": королева Єлизавета ІІ опублікувала офіційну заяву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Британська королівська сім'я в скрутну хвилину продовжує підтримувати підданих.

Королева Єлизавета ІІ у зв'язку з пандемією коронавірусу вчора залишила Лондон разом з улюбленим собакою породи доргі на колінах.

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Королева Єлизавета II

Приїхавши в Віндзорський замок, де вона зустрілася з чоловіком, який прибув туди з Сандрінгема, королева опублікувала в офіційному інстаграмі заяву:

"Перебуваючи сьогодні у Віндзорі, ми з Філіпом розуміємо, що багато людей і сімей у всьому Сполученому Королівстві і в усьому світі вступають в період небезпеки і невизначеності. Всім нам радять змінити звичний розпорядок і спосіб життя задля блага суспільства, в якому ми живемо, особливо для захисту найбвразливіших з нас. У такі моменти я згадую, що історію нашої країни кували люди, які об'єдналися, щоб діяти як єдине ціле, і направили свої сили на благо спільної мети. Ми надзвичайно вдячні нашим досвідченим вченим, лікарям, працівникам екстрених та громадських служб, але зараз, як ніколи раніше, ми всі повинні проявити свої найкращі особисті якості — сьогодні, в найближчі дні, тижні і місяці. Багато хто з нас повинні буде знайти нові способи підтримувати зв'язок один з одним і переконуватися, що близькі люди знаходяться в безпеці. Я впевнена, що ми впораємося з цим завданням. А ви можете бути впевнені, що моя сім'я і я готові відіграти в цьому свою роль."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A message from Her Majesty The Queen @theroyalfamily

Допис, поширений Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Раніше принц Вільям, який є наймолодшим з найближчого кола претендентів на трон членом королівської сім'ї, випустив відеозвернення, в якому закликав британців допомагати одне одному і фонду, який він відкрив кілька років тому спеціально на випадок екстрених ситуацій.

Також ми знаємо, що всі члени королівської сім'ї дотримуються рекомендацій лікарів щодо карантину. Раніше ми писали, що принцеса Беатріс скасувала передвесільну вечірку і змінила сценарій майбутньої урочистості, скоротивши кількість гостей до мінімального.

Читайте також: Звернулися до людей: Меган і Гаррі випустили нову офіційну заяву
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції