Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молода і красива: палац показав архівні фото королеви Єлизавети II

Поки королева Єлизавета II перебуває на карантині у Віндзорському замку, на офіційній сторінці королівського палацу опублікували новий пост.

"Благодійний вівторок цього тижня присвячений @stjohn_ambulance. Королева є покровителем організації, яка здійснює послуги з надання першої допомоги та навчання для громад по всій Великій Британії", - свідчить підпис до знімків.

Королева Елизавета II_2
Associated Press
Королева Єлизавета II

Швидка допомога Святого Іоанна підтримує британців і в боротьбі з коронавірусом, а саме: відстежує добровольців, які мають кваліфікацію з надання першої допомоги, інформують громадськість про ці навички першої допомоги і роблять ще багато чого іншого.

 

На знімках, опублікованих в Instagram королева Єлизавета II зображена з членами бригади швидкої допомоги Святого Іоанна 1959 року. А також під час вручення нагороди "Золотий ювілей" за добровільне служіння груп в співтоваристві волонтерам з відділення транспорту швидкої допомоги St. John в Північній Ірландії 2003 року.

На третьому фото королева зустрічає добровольців в машині швидкої допомоги Святого Іоанна на святкуванні 900-ї річниці Ордена Святого Іоанна 1999 року.

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II

Раніше, нагадаємо, Букінгемський палац показував архівне фото королеви Єлизавети II та її матері Єлизавети. Фото було опубліковано, коли у Великій Британії святкували День матері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції