Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На безпечній дистанції: брат герцогині Кембриджської показав, як розважає своїх вихованців

Молодший брат герцогині Кембриджської, Джеймс Міддлтон, підтримує правила, які запроваджено в умовах карантину через епідемію коронавірусу.

На своїй сторінці в Instagram Джеймс Міддлтон опублікував знімки своїх домашніх вихованців, які приступають до трапези за столом. "Спілкування під час соціального  дистанціювання. Хто хоче приєднатись?", - пише під фотографією Джеймс.

Собаки Джеймса Миддлтона_2
Instagram Джеймса Міддлтона
Собаки Джеймса Міддлтона
Собаки Джеймса Миддлтона_1
Instagram Джеймса Міддлтона
Собаки Джеймса Міддлтона

Раніше через ситуацію з коронавірусом Джеймс Міддлтон і його наречена Алізе Тевене повідомили, що переносять дату свого весілля, яке повинно було відбутися влітку. Пара хоче почекати, поки всі їхні гості зможуть і будуть щасливі бути присутніми на церемонії. Нова дата поки не називається.

Джеймс Миддлтон и Ализе Тевене_1
Instagram Джеймса Міддлтона
Алізе Тевене і Джеймс Міддлтон

Тим часом у британському королівстві, членом якого є старша сестра Джеймса – герцогиня Кембриджська Кетрін - вже є інфіковані коронавірусом люди. Кілька днів тому повідомлялося, що захворів співробітник Букінгемського палацу, а сьогодні стало відомо про те, що COVID-19 заразився і 71-річний принц Вельський Чарльз. Про самопочуття старшого сина королеви Єлизавети II, а також про те, як він підхопив вірус, ви можете почитати в нашому матеріалі.

Джеймс Миддлтон
Getty Images
Джеймс Міддлтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції