На честь 40-річчя: Меган Маркл вперше за тривалий час з'явилася на публіці

На честь 40-річчя: Меган Маркл вперше за тривалий час з'явилася на публіці

Меган Маркл / Associated Press

4 серпня дружині британського принца Гаррі герцогині Сассекській Меган виповнилося 40 років. На честь ювілею вона вирішила запустити нову благодійну ініціативу.

Будучи сама матір'ю двох дітей і активною захисницею прав жінок, Меган вирішила запустити новий проєкт, який просуває наставництво для жінок, що намагаються повернутися на роботу після пандемії. Подробицями програми Меган поділилася в кумедному відео, де знялася її подруга акторка Мелісса Маккарті.

У ролику герцогиня розповіла, що вона хоче на честь свого 40-річчя залучити до наставництва 40 своїх друзів — активістів, спортсменів, акторів та світових лідерів. Вони повинні присвятити справі 40 хвилин свого вільного часу.

"Понад 2 мільйонів жінок лише в США і десятки мільйонів жінок у всьому світі втратили роботу через COVID, і я думаю, якщо ми всі зробимо це і присвятимо 40 хвилин якомусь служінню, ми зможемо запустити хвильовий ефект", — сказала герцогиня у відео.

Відомо, що Меган попросила взяти участь таких особистостей, як Стеллу Маккартні, Адель, Аманду Горман і Мелісу Маккарті.

"Я вважаю, що наставництво — це один зі способів допомогти жінкам знайти упевненість в собі і відновити свою економічну міць. Тому на свій день народження я попросила 40 друзів, активістів, спортсменів, артистів і світових лідерів допомогти почати глобальні зміни і присвятити 40 хвилин свого вільного часу і побути наставниками, щоб допомогти жінкам після пандемії коронавірусу повернутися до роботи", — йдеться на сайті Archwell.

У ролику Меган сиділа за столом, мабуть, в своєму кабінеті вдома. На ній був світлий кардиган, сукня-майка і туфлі-човники, волосся герцогиня зібрала у елегантну зачіску. Особливу увагу привернули прикраси дружини принца Гаррі, оскільки на шиї у неї було дві підвіски у вигляді зодіакальних сузір'їв, під якими народилися її діти — Телець і Близнята.

З'явився в ролику і принц Гаррі. Наприкінці він вирішив пожартувати і буквально вліз у кадр і жонглював тенісними м'ячиками у вікні. А ось на підлозі біля герцогині лежав її бігль на окличку Гай.

Саме відеоінтерв'ю на своїй сторінці опублікувала Мелісса Маккарті.

Читайте також: Теплі слова від королеви і однакові послання від Кейт, Вільяма і Чарльза: як Меган Маркл привітали з ювілеєм

Наступна публікація