На карантин не збирається: 93-річна королева Єлизавета II продовжить роботу в палаці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У зв'язку з гострою ситуацією з вірусом COVID-19 в графік 93-річної британської королеви Єлизавети II були внесені зміни.

Раніше палац повідомляв, як розумний захід обережності і з практичних причин в нинішніх обставинах кілька заходів за участю Її Величності цього тижня було скасовано. Також в Мережі з'являлася інформація про те, що Єлизавета II та її чоловік 98-річний принц Філіп вирушили до Віндзорського замку, де проживатимуть під час карантину.

Королева Елизавета II_2
Associated Press
Королева Єлизавета II

Однак сьогодні видання People повідомило, що королева Єлизавета не залишила Букінгемський палац через коронавірус, просто на вихідні їздила до Віндзорського замку, як зазвичай і стане до роботи в звичайному режимі та буде давати аудієнції.

Королева Елизавета II_1
Associated Press
Королева Єлизавета II

Минулого тижня відбулася служба на честь Дня Співдружності націй, у якій брала участь королева і її родичі: герцогиня Кембриджська і принц Вільям, герцогиня Сассекська і принц Гаррі, герцогиня Корнуольська і принц Чарльз та інші гості. Того дня було вирішено не вітати одне одного традиційним рукостисканням.

Фотогалерея Члени британської королівської родини на службі на честь Дня Співдружності націй у Вестмінстерському абатстві (28 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції