На охороні Маріуполя: Мережу зворушили фото бійців "Азова" та їхніх чотирилапих побратимів

Дата публікації
Перегляди
16к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На охороні Маріуполя: Мережу зворушили фото бійців "Азова" та їхніх чотирилапих побратимів

Фото: instagram.com/save.4308/

Коли бійці полку займали позиції у місті Маріуполь та на заводі "Азовсталь", до них прибилися собаки та кішки. А тварини відчувають людей, які не скривдять – і хлопці та дівчата всіх прихистили у бункерах.

Полк "Азов" став прикладом не лише сміливості та витримки, а й людяності та доброти. У Мережу потрапили фото, на яких зазнімковані бійці полку та їхні чотирилапі друзі. Зворушливі знімки не залишили нікого байдужими.

(гортайте фото вправо)

"З початком війни у місті лишилося багато покинутих тварин. Всі вони колись були домашніми, але загарбники знищили будинки, де тварини жили раніше, та вбили їх сім’ї. Прихисток чотирилапі знайшли серед українських військових — тварини завжди відчувають людей, які не скривдять. Хлопці прихистили всіх знайдених котів та собак у бункерах.

Собаку породи коргі бійці назвали Чапі-Фєня. Тварина була поранена, але її вилікували та виходили. Військові пообіцяли собаці після перемоги купити багато смачного корму та забрати жити з собою.

Іншого пса породи ротвейлер назвали Антистресом. Таке ім’я з’явилось у тварини, бо попри суровий вигляд, він дозволяв себе обіймати.

Попри те, що азовцям самим не вистачало їжі, вони ділилися нею з тваринами, часом віддаючи останнє. Наші бійці не лише рятували цивільних, а й піклувалися про чотирилапих.

Найкращі люди були на сторожі українського Маріуполя. Українські військові — приклад героїзму та спротиву, якими захоплюється весь світ", — підписала фото команда організації UAnimals.

Як собаки допомагають зняти стрес: кінолог Владислав Плахтій

Як собаки допомагають зняти стрес: кінолог Владислав Плахтій

Читайте також:

Наступна публікація