Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напередодні туру: Кенсінгтонський палац представив нове фото принца Гаррі і герцогині Сассекської Меган

Поки шанувальники в очікуванні сьогоднішнього виходу герцогині Сассекської Меган і принца Гаррі на весіллі принцеси Євгенії, Кенсінгтонський палац поділився новим знімком пари.

11 жовтня принц Гаррі і герцогиня Сассекська офіційно представили прапор "Ігор нескорених" 2018 року. Саме на честь цієї події був опублікований знімок Кенсінгтонським палацом.

А вже наступного тижня, 16 жовтня, герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі вирушать у свій перший королівський тур. Вони відвідають Австралію, Фіджі, Королівство Тонга і Нову Зеландію. Всього планується близько 76 виходів пари на публіку.

Меган и Гарри
Instagram/Кенсінгтонського палацу
Принц Гаррі і герцогиня Сассекська Меган

Фінальна точка туру – Сідней, саме там відбудеться відкриття "Ігор нескорених". В змаганнях будуть брати участь військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення під час виконання службових обов'язків.

Сьогодні ж, нагадаємо, ми чекаємо пару на весіллі принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка в каплиці Святого Георгія у Віндзорі. Саме там у травні цього року Гаррі і Меган давали один одному свої весільні клятви.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри
Reuters
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції