Нарешті це сталося: герцогиня Сассекська і принц Гаррі переїхали у Фрогмор-хаус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Меган і принц Гаррі, як і планували раніше, переїхали в свій новий будинок – відреставрований Фрогмор-хаус до того, як герцогиня вирушить до пологового будинку.

Раніше принц і його дружина герцогиня Меган жили в Кенсінгтонському палаці, однак, незабаром після того, як пара оголосила про вагітність Меган, вони висловили бажання підшукати собі нове житло, вдалині від лондонської суєти і переїхати з Кенсінгтонського палацу, де живуть герцог і герцогиня Кембриджські з сім'єю.

Фрогмор-хаус - це заміська резиденція членів британської королівської сім'ї, вона знаходиться в 1 км від Віндзорського замку. Тут прекрасний парк, в якому крім садових павільйонів і мавзолею герцогині Кентської (матері королеви Вікторії), розташована усипальниця самої Вікторії та її чоловіка Альберта.

Фрогмор-хаус
Getty Images
Фрогмор-хаус

Принц Гаррі та його дружина Меган зможуть спокійно гуляти з малюком в парку і не переживати про те, що будуть кимось помічені. Тут також є поле для гольфу, гай з шовковицею і дві ферми, звідки доставляють завжди свіже молоко.

Герцогиня Меган и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Відомо, що в котеджі був проведений ремонт, дитяча кімната виконана в нейтральних сірих тонах, що підтверджує той факт, що Меган і Гаррі не знають стать своєї дитини так само, як і їхні шанувальники.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Нагадаємо, пологи герцогині Меган заплановані на першу половину квітня. Відомо, що зараз вона готується до них разом з професійною доулою. Поки що офіційно не повідомляється, де саме малюк Сассекський з'явиться на світ.

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції