Народила: герцогиня Сассекська Меган вперше стала мамою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Британському королівстві сьогодні свято, 37-річна герцогиня Сассекська Меган народила первістка.

Дев'ять довгих місяців ми милувалися світськими виходами і образами дружини принца Гаррі і тепер дуже б хотілося побачити її, як і рік тому герцогиню Кембриджську, з дитиною на руках біля госпіталю. Але дитину Меган і Гаррі поки що показувати не збираються.

Повідомляється що герцогиня Меган і принц Гаррі стали батьками хлопчика, вагою 7 фунтів (трохи більше 3 кілограмів). Герцогиня Меган і новонароджена дитина почуваються добре. "Пара дякує представникам громадськості за їхнє хвилювання і підтримку протягом цього особливого часу у їхнього життя", - свідчить офіційна заява.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі

Принц і його дружина говорили, що не дізнавалися стать дитини спеціально, тому що хотіли, щоб це стало для них сюрпризом. А дитячу кімнату оформили в нейтральних відтінках.

Нагадаємо, про вагітність герцогині Меган Кенсінгтонський палац офіційно оголосив 15 жовтня 2018, майже рівно через п'ять місяців після того, як Меган Маркл стала дружиною принца Гаррі (вони одружилися 19 травня 2018 року в Віндзорському замку). Сім'я герцога і герцогині Сассекських дізналася про те, що пара перебуває в очікуванні первістка на весіллі принцеси Йоркської Євгенії 12 жовтня 2018 року. Гаррі і Меган не знайшли кращого моменту, щоб повідомити про це всім рідним.

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Що ж будемо з нетерпінням чекати, коли Сассекси покажуть свого малюка публіці. Вони обіцяли зробити це через кілька днів після його народження.

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції