Не гірша за королеву: сестра Єлизавети II — принцеса Олександра — зачарувала ніжним образом

Не гірша за королеву: сестра Єлизавети II — принцеса Олександра — зачарувала ніжним образом

принцеса Олександра / Фото: Getty Images

У королеви Великої Британії Єлизавети II дуже стильна двоюрідна сестра.

84-річна принцеса Олександра, на жаль, не так часто з'являється на публіці. Але вчора під час спільного виходу з графинею Софі Вессекською у публіки була можливість побачити принцесу.

Принцеса Олександра і графиня Софі Вессекська / Фото: Getty Images

Принцеса Олександра цього дня передала графині Софі заступництво благодійної організації "Собаки-поводирі", яку сама патронувала протягом 67 років. Оголошення було зроблено, коли дами офіційно відкрили новий регіональний центр собак-поводирів на південному заході в Бристолі. Голова ради директорів компанії "Собаки-поводирі" Джеймі Гембрі подякував принцесі Олександрі за її внесок і прихильність благодійності, сказавши:

"Для нас велика честь відзначити і особисто подякувати принцесі Олександрі за її чудовий внесок за останні шістдесят сім років, насамперед ролі нашого президента, а потім від1957 року в ролі нашого покровителя", — пише Hello!.

Варто зазначити, що на заході Олександра мала дуже стильний вигляд. Вона була в блідо-рожевому жакеті з круглим коміром, на шию зав'язала хустку, яка мала вигляд наче краватка, також на ній була сіра спідниця-плісе з дрібним гороховим принтом і чорні замшеві балетки. В руках принцеса Олександра тримала шкіряну рожеву сумку на металевому ремінці і була в крислатому капелюсі. А з прикрас вибрала сережки з камінням і брошку на грудях.

принцеса Олександра / Фото: Getty Images

Принцеса мала не менш стильний вигляд, ніж королева Єлизавета II, яка вчора, нагадаємо, також з'явилася на публіці в черговому яскравому аутфіті.

Королева Єлизавета II з сестрою принцесою Олександрою / Фото: Associated Press

Читайте також: Ах, яка гарна: сестра королеви Єлизавети II — принцеса Олександра на квітковій виставці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Стиль королевы Елизаветы II
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація