Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не Меган єдиною: в бельгійській королівській родині розгорівся скандал

Колишній король Бельгії Альберт II визнав свою позашлюбну дочку – 51-річну бельгійську художницю Дельфін Боел.

Багато років жінка намагалася довести, що є старшою дочкою колишнього монарха – короля Альберта II, батька чинного короля Бельгії - Філіпа, повідомляє BBC News.

Чутки про те, що у короля є позашлюбна дитина з'явилися ще 1999 року. На троні король перебував від 1993 до 2013 року. У 1999 році після виходу неофіційної біографії дружини короля, де згадувалося про зв'язок короля з баронесою Сібілою де Селіс-Лонгшам – матір'ю Дельфін Боел, стався цілий скандал. Сібілла публічно заявила, що була коханкою Альберта від 1966 до 1984 року. А 1959 року король одружився на італійській аристократці Паолі, якій, як виявилося, він зраджував багато років.

Королева Паола и король Бельгии Альберт II
Getty Images
Королева Паола і король Бельгії Альберт II

Про те, що король Альберт II є батьком Дельфін, мати розповіла їй, коли дівчині виповнилося 18 років. Однак одружений король багато років заперечував цей факт. Гучний скандал, який стався 2013 року, спонукав його зректися від престолу на користь старшого сина принца Філіпа, зберігши при цьому свій королівський титул.

Королева Матильда и король Филипп_2
Getty Images
Королева Матильда і король Філіп

І тільки 2019 року Альберт II, після рішення суду, який постановив, що екскороль буде виплачувати по п'ять тисяч євро за кожен день відмови пройти тест ДНК, він таки погодився його зробити. Результат виявився позитивним і королю довелося визнати свою позашлюбну дочку.

Дельфин Боел
Getty Images
Дельфін Боел

Відтепер Дельфін Боел може претендувати на те, щоб отримати титул принцеси і також має право претендувати на частину спадщини свого батька разом з трьома його законними дітьми – королем Філіпом, принцесою Астрід і принцем Лораном. Відтепер Дельфін посідає 15 місце в черзі на бельгійську корону.

Фотогалерея Красиві і ніжні образи бельгійської королеви Матильди (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції