Не наслідуватимуть Кембриджів: герцогиня Сассекська і принц Гаррі не покажуть новонароджену дитину публіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог і герцогиня Сассекські ухвалили рішення не виходити на крило пологового будинку з немовлям на руках, про таке рішення сьогодні повідомив палац.

В офіційній заяві говориться: "Їхня Королівська Високість прийняли рішення зберегти конфіденційність інформації про народження їхньої дитини. Герцог і герцогиня з нетерпінням чекають на можливість поділитися новинами зі всіма та хочуть відсвяткувати поповнення в родині приватно".

Герцогиня Меган и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

З цієї заяви випливає, що шанувальникам герцогині Меган і принца Гаррі, а також фотографам і журналістам не варто очікувати  на те, що подружжя з'явиться на публіці у день пологів герцогині, як це було у герцогині Кембриджської і принца Вільяма. Швидше за все, ми не дізнаємося і шпиталь, в якому Меган буде народжувати.

Герцогиня Меган і принц Гаррі вдячні за добрі побажання, які отримали від людей у всьому світі. Однак показувати дитину публіці вони не хочуть.

Нагадаємо, герцогиня Кембриджська Кетрін всі три рази виходила разом із принцом Вільямом і їхніми дітьми – принцом Джорджем (2013-го), принцесою Шарлоттою (2015-го) і принцом Луї (2018-го) на крило госпіталю Святої Марії в Лондоні, щоб поділитися радісною новиною з підданими.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з сином принцом Джорджем у 2013-му
Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з дочкою принцесою Шарлоттою в 2015-му
Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з сином принцом Луї в 2018-му

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції