Не оригінальна: герцогиня Кембриджська в одному і тому самому пальті відвідала два різних заходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська Кетрін прибула з офіційним візитом до Музею підкидьків у Лондоні.

Сьогодні Кенсінгтонський палац офіційно повідомив, що герцогиня стала патроном Музею. Ні для кого не секрет, що Кетрін цікавиться мистецтвом. Її новий патронаж об'єднає дві сфери – мистецтво та допомогу людям.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

37-річна герцогиня планує подивитися в музеї фотовиставку "Спальні Лондона", яка розповідає про життя дітей з бідних лондонських сімей. Також в рамках цього візиту запланована зустріч з випускниками однієї з навчальних програм музею. Герцогиня хоче поцікавитися в учнів, як це навчання вплинуло на їхнє життя і які навички вони отримали в процесі навчання.

Королева Елизавета II и герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін

Герцогиня не дуже оригінальна і з'явилася на публіці в тому ж пальті, в якому була на заході з королевою Єлизаветою II кілька годин тому. Сіре пальто з чорним коміром від Catherine Walker добре сидить на її фігурі і змінювати його на щось інше герцогиня не стала, лише зняла капелюшок. Можливо Кетрін просто не встигла переодягнутися?

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Зазначимо, музей співпрацює з сучасними художниками, письменниками та музикантами і розробляє спеціальні програми навчання для дітей, які перебувають під опікою соціальних служб. Ймовірно, герцогині буде приємно долучитися до його роботи.

Фотогалерея Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін в Королівському коледжі (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції