Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Несподіваний образ: герцогиня Кембриджська в штанах і сорочці приїхала на новий захід

Герцогиня Кембриджська прибула до Дитячого Центру Henry Fawcett в Ламбеті.

Тільки вчора ми бачили герцогиню Кембриджську разом із принцом Вільямом та іншими членами британської королівської сім'ї на урочистій службі у Вестмінстерському абатстві. Кетрін приїхала на захід в добре знайомому нам червоному пальті від Catherine Walker.

Королевская четверка
Associated Press
Королевська четвірка - принц Вільям і герцогиня Кетрін, принц Гаррі і герцогиня Меган

Сьогодні ми бачимо на герцогині кардинально інший образ. Кетрін взагалі вкрай рідко з'являється на публіці в штанях. Але цього разу вона обрала саме штани-кльош від Jigsaw в поєднанні з бузковою блузкою від Gucci з бантом на шиї.

 

В руках Кетрін несла маленьку бежеву сумку-валізу від Aspinal London. Її волосся було акуратно укладене в об'ємну зачіску, на обличчі був традиційно легкий денний макіяж і сережки від Links of London.

Герцогиня Кембриджская Кейт_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кейт

На занятті "Time Together" герцогиня приєдналася до батьків та їхніх дітей, мета такого заняття допомогти батькам краще розуміти своїх дітей. Герцогиня Кетрін в цьому вже фахівець, адже у них з принцом Вільямом підростають троє.

Фотогалерея Британська королівська сім'я на службі у Вестмінстерському абатстві, приуроченій до Дня Співдружності (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції