Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Несподіваний вибір: герцогиня Кембриджська одягла на захід спідницю від Zara в леопардовий принт

А ось і повний образ герцогині Кембриджської з сьогоднішнього візиту до дитячого центру Ely and Careau в Кардіффі.

Герцогиня приїхала, щоб презентувати свою нову ініціативу: "П'ять головних запитань про дітей молодше 5 років". Цей проєкт дасть людям по всій Великій Британії можливість висловити свою думку про виховання наступного покоління. Головна його мета підняти тему ранніх років, що допоможе досягти позитивних, стійких змін для майбутніх поколінь.

Герцогиня Кембриджская_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Герцогиня, як мама трьох дітей, сама дуже зацікавлена в тому, щоб і її діти, і інші діти країни зростали в гармонії. "Моя мета - забезпечити стійкі зміни для майбутнього покоління", - говорить Кетрін про свою ініціативу.

Герцогиня Кембриджская_4
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

В рамках цього візиту герцогиня Кембриджська мала дуже елегантний вигляд. Вона була одягнена в довге бежеве двобортне пальто від Massimo Dutti, під яким була чорна трикотажна водолазка, і гостроносі замшеві чоботи на підборах. Також герцогиня одягла плісовану спідницю в принт леопарда від бренду Zara.

Герцогиня Кембриджская
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Ще герцогиня планує відвідати Суррей. А ось запланований візит до дитячого садка в Лондоні був скасований через негоду. Вчора, нагадаємо, Кетрін побувала з цим самим проєктом в Науковому музеї Бірмінгема.

Герцогиня Кембриджская_3
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська презентує свій проєкт про дітей (14 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції