Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невістка королеви Єлизавети II - графиня Софі - здійснила робочий вихід у світ

Невістка королеви Єлизавети II - графиня Софі - здійснила робочий вихід у світ

Днями невістка королеви Єлизавети II – графиня Вассекська Софі відвідала центр підтримки Швидкої допомоги Святого Іоанна. Пост про це було оголошено на офіційній сторінці королівської сім'ї.

Графиня Вассекська є президенткою Швидкої допомоги Святого Іоанна. Під час свого візиту вона допомогла розподілити посилки і упакувати засоби індивідуального захисту для бригад швидкої допомоги, фахівців з прибирання, персоналу лікарні та осіб, які надають першу допомогу.

Графиня Уэссекская Софи_1
Associated Press
Графиня Вассекська Софі і королева Єлизавета II

Графиня Софі віддала шану всім працівникам Центру і всім, хто працює з машинами швидкої допомоги Святого Іоанна, які відпрацювали понад 115 000 годин добровільної служби від початку спалаху коронавірусної інфекції.

Також дружина молодшого сина королеви принца Едварда записала відеозвернення, у якому подякувала всім волонтерам, які вийшли за рамки під час цієї пандемії і продовжують допомагати людям.

Графиня Уэссекская Софи_2
Associated Press
Графиня Вассекська Софі і принц Едвард

"Де б ви не були, водили ви машину швидкої допомоги на передовій, чи підтримували інших, чи упаковували уніформу і обладнання, спасибі вам за те, що ви робили", - продовжила Її Королівська Високість. "Ми покладаємося на вас, країна залежить від вас. Дякую вам від всього серця", - сказала Софі.

Нагадаємо, деякі члени британської королівської сім'ї вже повернулися до виконання своїх обов'язків у звичайному форматі. Перші свої заходи після карантину вже відвідали принц Вільям, герцогиня Кембриджська, принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції