Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніколи не соромилися: публічні поцілунки герцогині Меган і принца Гаррі

Ніколи не соромилися: публічні поцілунки герцогині Меган і принца Гаррі

Вже завтра, 6 травня, принц Гаррі і герцогиня Меган відсвяткують перший день народження свого сина Арчі.

Представники пари вже озвучили, що в день народження Арчі буде опубліковано новий знімок із сімейного архіву пари. Публіка чекає на це фото з нетерпінням, адже маленького Арчі давно ніхто не бачив, враховуючи, що від моменту переїзду Сассексів із Британії до Канади, а потім і до Лос-Анджелеса пройшло вже багато часу.

Меган и Гарри_1
Associated Press
Меган і Гаррі

Гаррі і Меган з тих пар, які від самого початку своїх стосунків не приховували від публіки своїх почуттів. Немов спеціально грали на публіку. Вони не дотримувалися королівського протоколу, згідно з яким не можна ходити за руки на публічних заходах. Можливо, просто хотіли робити все не так, як роблять інші члени сім'ї – Кейт і Вільям, наприклад, а може, просто хотіли все робити інакше.

Що вже говорити про обіймм і тримання за руки, навіть поцілунки на публіці Меган і Гаррі неодноразово демонстрували.

Спершу папараці фотографували, як принц Гаррі нишком цілував Меган на церемонії закриття 8-го дня Invictus Games Toronto 2017 в Air Canada Centre в Торонто.

Меган и Гарри_2
Getty Images
Меган і Гаррі

Потім всі бачили їхні поцілунки на королівському весіллі 19 травня 2018 року. В статусі нареченої принца Меган того дня буквально купалася в променях слави і любові.

Меган и Гарри_3
Getty Images
Меган і Гаррі

Потім Меган і Гаррі злилися в поцілунку під час церемонії вручення Кубка поло ISPENTA Sentebale в Поло-клубі Королівського графства Беркшир у Віндзорі.

Меган и Гарри_3
Associated Press
Меган і Гаррі

Впевнені, публіка чекає від пари на нові сімейні світлини з обіймами і поцілунками. Адже тепер, враховуючи, що більше вони не служать королеві і отримали довгоочікувану свободу, вони можуть дозволити собі робити все, що захочуть.

Фотогалерея Поцілунки Меган і Гаррі (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції