Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новини королівської сім'ї: в резиденції принца Чарльза і герцогині Корнуольської випустили заяву

Резиденція принца Чарльза і герцогині Корнуольської Камілли випустила офіційну заяву.

Кларенс-хаус випустив заяву, в якій йдеться про зниження можливості відповідати на листи і листівки шанувальників королівської сім'ї.

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз_1
Getty Images
Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

"Будь ласка, майте на увазі, що через введені обмеження, викликані заходами боротьби з коронавірусом, наша здатність працювати з кореспонденцією в цей час знижується. І відповіді на листи чи листівки можуть зайняти більше часу, ніж займали раніше. Це стосується кореспонденції для принца Вельського Чарльза і герцогині Корнуольської, герцога і герцогині Кембриджських, герцога і герцогині Сассекських", - свідчить заява.

Рождественская открытка герцогини Корнуольской и принца Чарльза
Instagram clarencehouse
Різдвяна листівка герцогині Корнуольської і принца Чарльза

У зверненні також ставиться запитання, чи необхідна ця кореспонденція зараз в цей момент або ж можна цілком почекати, поки вся ситуація не вирішиться.

Нагадаємо, 71-річний принц Чарльз та його 72-річна дружина герцогиня Камілла перебувають на карантині вдома, також ізолювалася 93-річна королева Єлизавета II. Вона перебуває з 98-річним чоловіком принцом Філіпом у Віндзорському замку і продовжує вести робочі справи звідти.

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II покинула палац

Герцог і герцогиня Кембриджські продовжують працювати і нещодавно відвідували центр швидкої допомоги. А їхні старші діти – принц Джордж і принцеса Шарлотта перебувають на домашньому навчанні через карантин.

Принц Уильям и герцогиня Кембриджская
Associated Press
Принц Вільям і герцогиня Кембриджська

Залиште свій коментар

Вибір редакції