Обидві красиві: королева Єлизавета II у супроводі герцогині Кембриджської прибула до Королівського коледжа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська Кетрін супроводжує королеву Єлизавету II на відкритті будівлі Буш-хауса в Королівському коледжі в Лондоні.

Герцогиня Кетрін і Її Величність королева Єлизавета II прибули до центрального двору, що з'єднує всі п'ять будівель Буш-хауса, після чого їм проведуть невеличку екскурсію приміщеннями. Також в рамках візиту вони піднімуться на один з панорамних майданчиків і поспілкуються з людьми, які брали участь у реконструкції будівлі.

У рамках цього заходу також заплановано відкриття пам'ятної таблички в одній з нових аудиторій і спілкування зі студентами.

Королева Елизавета II и герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін

На королеві сьогодні ніжно-рожеве пальто і капелюх з квітами, під пальтом, ймовірно, сукня в дрібний квітковий принт. Шию Єлизавети II традиційно прикрашає перлове кольє, а в руках вона несе сумку бренду Launer.

Королева Елизавета II и герцогиня Кембриджская Кэтрин_4
Associated Press
Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін

Герцогиня Кембриджська сьогодні у сірому пальті від Catherine Walker з поясом на талії і маленькому чорному капелюшку.  В руках герцогиня тримає мініатюрний клатч, також на ній тугі чорні колготи і туфлі-човники на підборах. Чекаємо на нові фотографії з оглядового майданчика.

Фотогалерея Королева Єлизавета II і герцогиня Кембриджська Кетрін в Королівському коледжі (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції