Обидві в широких штанях: битва образів герцогинь Сассекської і Кембриджської

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Образи герцогинь Кембриджської і Сассекської порівнюють в Мережі досить часто. І вчора герцогиня Кетрін нас здивувала, вибравши для появи на публіці досить незвичне для себе вбрання.

Ніколи раніше ми не бачили на герцогині Кембриджській широких штанів. А вчора на Кіпр вона прилетіла саме в таких чорних широких штанях від Jigsaw з поясом і в поєднанні з оливковим жакетом від марки Smythe, він, до речі, називається вельми кумедно Duchess Blazer Army, і його вартість - 695 доларів.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

У герцогині Сассекської теж було багато виходів в широких чорних штанях. На одному із заходів ми бачили на Меган штани від Veronica Beard за 400 доларів, до яких вона підібрала чорну водолазку, взуття на підборах, маленьку сумку з ланцюжком через плече і пальто від бренду Burberry за 2700 доларів.

Герцогиня Меган и принц Гарри
Getty Images
Герцогиня Меган і принц Гаррі

У Мережі обговорюють, що на новий образ герцогиню Кейт надихнула саме герцогиня Меган. У зв'язку з тим, що в пресі все частіше пишуть про ворожнечу двох герцогинь, в те, що Кетрін копіює стиль Меган, віриться насилу. Але обидва образи мають гарний вигляд.

Нагадаємо, нещодавно в Букінгемському палаці відбувся дипломатичний прийом, який пропустила герцогиня Меган і відвідала герцогиня Кетрін. Фото з нього ви можете переглянути в нашій галереї, організовувала прийом королева Єлизавета II.

Чий образ вам подобається більше?

Фотогалерея Королева Єлизавета II на дипломатичному прийомі в Букінгемському палаці (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції