Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одягла майже міні: 64-річна мама герцогині Кембриджської - Керол Міддлтон - на Вімблдоні

На завершення розбору образів герцогинь і зірок з Вімблдонського турніру хочемо вам показати ще один лук Керол Міддлтон.

64-річна мама герцогині Кембридсжкої, Піппи і Джеймса Міддлтонів з'явилася на фіналі тенісного турніру в цікавій біло-блакитній сукні-халаті і нюдових шкіряних туфлях. На обличчі у жінки були великі сонцезахисні окуляри, у вухах - сережки з камінням, схожі на сережки герцогині Кетрін, тільки в мініатюрі, а в руках Керол несла невелику світлу сумку.

Кэрол Миддлтон
Getty Images
Керол Міддлтон

На чоловічому фіналі цього дня з'явилася її молодша дочка Піппа. Вона була в рожевій сукні довжини міді, з рюшами і довгими рукавами від By Timo. До сукні вона підібрала світлі босоніжки на стійких підборах, білий клатч і окуляри в коричневій оправі.

 

Також зі своєю коханою прийшов і син Керол – Джеймс Міддлтон. Його образ був досить скромним, а ось його подруга одягла досить відверту червону блузку з вирізом, під якою не було білизни.

Ну і, звичайно, не можемо не згадати герцогинь Кембриджську і Сассекську, які разом відвідали фінал жіночих змагань минулої суботи.

Пиппа Миддлтон_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська, герцогиня Сассекська і Піппа Міддлтон

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та герцогиня Сассекська на фіналі Вімблдонського турніру (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції