Олена Зеленська в інтерв’ю BBC розповіла, як війна змінила життя українок

Автор
Ольга КузьменкоОльга Кузьменко
Дата публікації
Перегляди
1965
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олена Зеленська в інтерв’ю BBC розповіла, як війна змінила життя українок

Олена Зеленська / Фото: Associated Press

Перша леді Олена Зеленська розповіла в інтерв’ю ВВС про настрій українців, які попри складні часи тримаються, бо знають, за що йде боротьба.

В новому інтерв’ю першу леді запитали про блекаут, і про те, які навички вона набула за цей час повномасштабної війни Росії проти України. І пані Зеленська розповіла, що на її думку українці за цей час загартувалися і вона разом з ними.

"У нас було вже стільки випробувань, що жоден блекаут точно не найгірше, що траплялося. Ми навчилися жити, не відкладаючи нічого на потім, робити необхідне тут і зараз. Дуже вірю в те, що психологи називають посттравматичним зростанням. Це коли з випробувань ми виходимо сильнішими. Ми точно змінилися й загартувалися", - сказала вона.

В інтерв’ю Олена Зеленська розповіла і про роль жінки в суспільстві зараз. Вона говорить, що українське суспільство наразі розділилося на тих, хто залишився і має працювати, піклуватися про дітей і родичів тут, а також на тих, хто вимушений був поїхати.

Адже за кордоном переважно жінки і діти, і їм також важко, і вони беруть на себе різні ролі, і на жінку зросло навантаження. Але попри всі випробування, українки демонструють, що нема вже в Україні місця патріархальному підходу.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1965
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація