Олімпійські ігри-2020: найефектніші вбрання спортсменів під час параду націй

Автор
Аліна ОнопаАліна Онопа
Дата публікації
Перегляди
984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олімпійські ігри-2020: найефектніші вбрання спортсменів під час параду націй

Фото: Associated Press

Пропонуємо подивитися на найяскравіші виходи, на наш погляд, команд з різних країн світу під час церемонії відкриття Олімпіади.

Сьогодні, 23 липня, відбулося офіційне відкриття літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо. Спортсмени, яких приїхало понад 11 тисяч з усього світу, взяли участь у "Параді націй". Вони пройшлися маршем по стадіону із національними прапорами, демонструючи свої вбрання.

Фото: Associated Press

Ми підготували для вас добірку найефектніших виходів команд з різних країн.

Атлети з Хорватії обрали для церемонії відкриття одяг у червоно-білих кольорах. Дівчата були у спортивних сукнях, а хлопці – у поло та шортах.

Команда з Хорватії / Фото: Associated Press

Дуже стильний вигляд мали представники Нідерландів. Одна половина команди була одягнена у білі штанні костюми у тонку чорну смужку та темно-помаранчеві топи, а інша – у топи і штани-кльош темно-помаранчевого кольору.

Команда з Нідерландів / Фото: Associated Press

Італійці вийшли у білих штанях і кофтах із зображенням кола з кольорами їхнього прапора.

Команда з Італії / Фото: Associated Press
Команда з Італії / Фото: Associated Press

Дівчата з команди Польщі продефілювали у стильних білих сукня довжини міді із червоними поясами на талії. На обличчях у них були червоні захисні маски. У руках вони тримали білі віяла із написом Polska.

Команда з Польщі / Фото: Associated Press
Команда з Польщі / Фото: Associated Press

Представники Кенії були одягнені у червоно-сині картаті вбрання. Дівчата – у сукні міді та накидки, а чоловіки – у сорочки та штани.

Команда з Кенії / Фото: Associated Press

Аутлети з Сербії йшли стадіоном в одязі у кольорах прапора: синіх сукнях з асемитричним подолом та з червоно-білими смужками на спідницях.

Команда з Сербії / Фото: Associated Press

Колумбійці віддали перевагу темно-синім кімоно із жовтим квітковим принтом та жовто-червоними смужками. Свої образи вони доповнили колоритними капелюхами та темно-синіми масками із жовтим принтом.

Команда з Колумбії / Фото: Associated Press

Представники Американського Самоа одягли чорний низ та червоно-чорний верх. Вони поєднали шорти із сорочками з цікавим орнаментом.

Команда з Американського Самоа / Фото: Associated Press

Спортсмени з Південної Африки мали цікавий стильний вигляд. Вони, наче зебри, дефілювали у вбраннях з чорно-білим флористичним принтом. на дівчатах були мінішорти у такий самий принт, як і сорочки. А на хлопцях – шорти різного кольору (напевно, у кого, які були).

Команда з Південної Африки / Фото: Associated Press

Найгламурніший та найстильніший мали вигляд представниці Латвії. Вони поєднали короткі сукні кольору металік із білими напівпрозорими бомберами.

Команда з Латвії / Фото: Associated Press

А найколоритнішими були представники Тувалу. Спортсмени несли прапор своєї країни у національному вбранні із багатошаровими різнокольоровими спідницями зі стрічками. У жінки сукня була з білим верхом. Їхні голови прикрашали барвисті квіткові вінки.

Команда з Тувалу / Фото: Associated Press

Наші українські спортсмени також мали чудовий вигляд. Вони з'явилися у формі, яка традиційно виконана у жовто-блакитних кольорах. Луки аутлетів складалися із футболок, шортів та олімпійок на блискавках.

Команда з України / Фото: Associated Press
Команда з України / Фото: Associated Press

Нагадаємо, під час церемонії відкриття представник країни Тонга — 37-річний Піта Тауфатофуа – викликав фурор своїм зовнішнім виглядом на стадіоні.

Піта Тауфатофуа / Фото: Associated Press

Спортсмен з'явився на церемонії з оголеним м'язистим торсом і обмазаний олією. На ньому був тонганский традиційний одяг — таовала (спідниця) у бежевих тонах. Підперезався Тауфатофуа коричневою койровою мотузкою "кафою", до якої були прикріплені флористичні в'язані аплікації з чорними нитками. Він йшов босоніж.

Піта Тауфатофуа / Фото: Associated Press

Читайте також: Традиційні кольори і легкі матеріали: розглядаємо спортивну форму українців для Олімпійських ігор

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Олімпійські Ігри 2020
Дата публікації
Перегляди
984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація