Оце так новини: принц Гаррі сумує за своїм минулим життям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог і герцогиня Сассекські перебралися жити до Канади, але, як розповідають інсайдери, Гаррі поки не дуже пристосувався до нового способу життя.

Поки герцогиня Меган насолоджується свободою, будує кар'єрні плани і взагалі натхнена тим, що відбувається, її чоловік Гаррі сумує за батьківщиною і друзями.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_5
Associated Press
Герцогиня Меган

Минулого тижня близький друг принца - гравець у поло Начо Фігерас розповідав журналістам про те, що принц пригнічений, він страждає від ситуації, яка склалася і хоче захистити свою сім'ю від всюдисущих папараці. Писали також, що Гаррі припинив спілкування з друзями, а у багатьох його екстоваришів навіть немає його нового номера телефону.

Начо Фигерас и принц Гарри
Getty Images
Начо Фігерас і принц Гаррі

Тепер британські ЗМІ, зокрема видання Daily Mail пише, що принц став все частіше згадувати про чат WhatsApp, в якому раніше листувався з друзями. Він показує їм знімки і ділиться тим, як проводить час в Канаді.

Принц Гарри_1
Getty Images
Принц Гаррі

Чи дійсно так сумує принц в новій для себе країні, і як часто буде навідуватися до Британії, не знає ніхто. Але, ми продовжимо стежити за історією Сассексів, які відмовилися від королівського життя заради свободи і можливостей жити так, як хочуть.

Принц Гарри и герцогиня Меган
Associated Press
Принц Гаррі і герцогиня Меган

На початку року герцог і герцогиня Сассекські зробили офіційну заяву, в якій повідомили про свій намір скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу, чим здивували не тільки британців, але і монархиню – королеву Єлизавету II. Королева дізналася про їхнє рішення за десять хвилин до офіційної публікації в пресі.

Королева була розчарована, але опанувала себе, екстрено зібрала нараду і через кілька днів оголосила свій вердикт. На зустріч були запрошені співробітники Букінгемського і Кенсінгтонського палаців, команда Сассексів і співробітники Кларенс-хауса, а також принци Чарльз, Вільям і Гаррі. Дружина принца Гаррі не була присутня на зустрічі, тому що поїхала до Канади до сина Арчі, але обіцяла бути на зустрічі в телефоннму режимі. Пізніше з'ясувалося, що Меган не телефонувала, бо в команді Сассексів ухвалили рішення, що в цьому немає необхідності.

Під час зустрічі було ухвалено рішення підтримати принца Гаррі та його дружину, герцогиню Сассекську. У заяві палацу було сказано, що герцог і герцогиня Сассекські відступають від всіх королівських обов'язків і більше не будуть іменуватися Їхніми Королівськими Високостями. Також вони повинні будуть відшкодувати фінансування Суверенному гранту, витраченого на ремонт котеджу Фрогмор-хаус (це три мільйони доларів). В майбутньому Меган і Гаррі будуть платити за нього оренду самі. Хоча основним місцем їхнього проживання буде Північна Америка. Перехідний період буде завершено навесні 2020 року. Через деякий час Єлизавета II позбавила Сассексів ролі послів молоді країн Співдружності.

Рішення королівської пари також підтримали деякі зірки. Про це публічно висловлювалися модель Наомі Кемпбелл і актор Г'ю Грант. У Канаді Меган і Гаррі зіткнулися з труднощами, їх почали переслідувати папараці, біля їхнього будинку цілодобово чергують люди з камерами. З'явилося повідомлення, що пара планує провести літні канікули в Каліфорнії.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська Меган в сукнях-сорочках (15 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції