Передумали: герцогиня Сассекська і принц Гаррі покажуть королівського спадкоємця пресі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора у палаці повідомили, що принц Гаррі і герцогиня Меган не будуть позувати репортерам з малюком на руках біля госпіталя, як це робили принц Вільям і його дружина герцогиня Кетрін.

Проте вже сьогодні стало відомо, що публічна фотосесія Сассексів з новонародженим буде, але тільки в іншому форматі. Через кілька днів після народження дитини планується короткий фотокол на території Віндзорського замку. Однак, допустять фотографувати тільки одного репортера, одного фотографа і одного відеооператора.

Герцогиня Меган и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

На великій прогулянковій дорозі Long Walk, що веде до Віндзорського замку, буде організований спеціальний майданчик для преси. Але доступ туди для журналістів буде відкрито тільки тоді, коли палац повідомить, що герцогиня Меган в лікарні і вже народжує. Перебувати на цій території представники ЗМІ зможуть ще 72 години після появи на світ королівського спадкоємця.

Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Меган

Як бачите, Меган і Гаррі і тут порушують правила і не хочуть робити так, як робили принц Вільям і герцогиня Кетрін або ж мама принців – принцеса Діана. Що ж, чекаємо на новини з королівського палацу. Герцогиня Меган, нагадаємо, має народити в квітні.

Принцесса Диана
Getty Images
Принцеса Діана з новонародженим принцом Гаррі на руках, 1984 рік

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції