Перший пішов: розпочато продажі супер'яхт російських олігархів

Дата публікації
Перегляди
7130
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перший пішов: розпочато продажі супер'яхт російських олігархів

Дмитро Пумп'янський / Фото: Getty Images

Коли по всьому світу почали заарештовувати супер'яхти російських олігархів, у багатьох виникало те саме запитання: а що з цими яхтами буде далі.

Зазвичай влада не має права продавати заарештовані яхти без тривалих судових розглядів. Такі судна залишаються в невизначеному статусі, а без обслуговування, на яке щорічно можуть припадати до 15% вартості яхти, вони починають занепадати.

Але ми живемо у час, коли неможливе можливе, особливо, коли це стосується санкцій щодо російських чиновників та олігархів, причетних до розв'язаної війни в Україні.

Як повідомляє Business Insider, найближчим часом на аукціоні буде продано супер'яхту Axioma мільярдера, ексвласника «Сінари» та «Трубної металургійної компанії» Дмитра Пумп'янського. Вона стане першим судном російських олігархів, які потрапили під санкції, яке продадуть.

Яхту продадуть у відповідь на позов американського банку JPMorgan у рамках стягнення боргу з Пумп'янського під санкціями. Судно оцінюють у суму понад $68,8 млн.

Пумпянський потрапив у списки санкцій Євросоюзу та Великої Британії після початку війни в Україні.

Ну, як кажуть, з почином! Чекаємо на продаж інших розкішних морських яхт і сподіваємося на те, що частина грошей від продажу буде передана на відновлення наших зруйнованих міст, про що неодноразово говорила світова спільнота.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація