Перший вихід в рамках туру: герцогиня Сассекська і принц Гаррі одягли однакові аксесуари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні стартував тур герцога і герцогині Сассекських країнами Південної Африки.

Ми вже показали вам перший образ герцогині Меган в рамках цього туру. Герцогиня одягла сукню-халат від бренду Mayamiko з Малаві, вартість якої склала лише 69 фунтів. Вбрання швидко розкупили з офіційного сайту, варто було герцогині тільки в ньому вийти у світ.

Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Getty Images
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Була в її образі ще одна цікава деталь, а саме браслет. І у Меган, і в Гаррі ми помітили однакові браслети з намистинами, на яких було написано слово "Justice", що в перекладі означає справедливість.

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Getty Images
Герцогиня Меган
Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Getty Images
Герцогиня Меган
Герцогиня Меган и принц Гарри_2
Getty Images
Принц Гаррі

Це, звичайно, не розкішний браслет зі скриньки принцеси Діани, який герцогиня Сассекська демонструвала у своєму минулому виході у світ, але теж дуже символічний аксесуар.

Нагадаємо, королівський тур герцога і герцогині Сассекських Південною Африкою стартував 23 вересня і триватиме він до 2 жовтня. В рамках цього туру подружжя відвідає 4 країни і 36 різних заходів. Це перший тур, в який Меган і Гаррі вирушили не вдвох, а вже втрьох - разом зі своїм 4-місячним сином Арчі. Малюка, який народився 6 травня 2019 року, взяли з собою в 10-денну поїздку, допомагати з дитиною герцогині буде няня, яка також вирушила в тур разом з ними.

Сподіваємося, герцогиня і принц візьмуть сина Арчі хоча б на один захід в рамках цього туру і покажуть публіці, як їхній син підріс. Також очікуємо побачити багато різних образів герцогині Меган, зокрема і у вбранні з її колекції для Smart Works, яку нещодавно герцогиня презентувала в рамках першого заходу після офіційного виходу з декрету в Лондоні.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі в королівському турі Південною Африкою (32 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції