Підготовка до Різдва: королівська четвірка - Вільям, Гаррі, Меган і Кейт проведуть свята разом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У британській королівській родині вже готуються до майбутнього Різдва.

У пресі з'явилася інформація, що королева Єлизавета II знову збирає сім'ю на різдвяну вечерю в палаці в Сандрінгемі. Традиційно всі члени сімейства відвідають святкову службу в церкві, після чого поїдуть на обід до королеви.

Там же з'явиться і наша королівська четвірка: герцогиня Кембриджська з принцом Вільямом і герцогиня Сассекська з принцом Гаррі. Торік, нагадаємо, герцогиня Меган вперше відвідала службу разом з королевою і королівською родиною, хоча перебувала ще в статусі нареченої принца Гаррі (весілля, нагадаємо, Гаррі і Меган зіграли в травні 2018 року).

Королевская четверка
Getty Images
Королівська четвірка на різдвяній службі в 2017 році в Сандрінгемі

Ходять чутки, що між герцогинями Кейт і Меган виникла конфліктна ситуація і вони зараз перебувають не в найкращих стосунках. Можливо, це також вплинуло на рішення Гаррі і Меган переїхати з палацу. Хоча буквально днями Кенсінгтонський палац і спростував ці чутки.

Герцогиня Меган и принц Гарри_34
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

А на недавньому заході герцогиня Кембриджська прокоментувала швидке поповнення в родині принца Гаррі і герцогині Меган, заявивши, що дуже рада за них і за те, що у їхніх з Вільямом дітей з'явиться кузина або кузен. Що ж, подивимося, в якому настрої з'явиться королівська четвірка на урочистій службі. Поки що ці їхні спільні виходи можна порахувати на пальцях.

Королевская четверка_8
Reuters
Принци Вільям і Гаррі, герцогині Меган і Кетрін

Фотогалерея Образи герцогині Сассекської Меган в королівському турі Австралією і Новою Зеландією (28 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції