Підкреслила декольте: герцогиня Кембриджська вийшла на доріжку в сукні восьмирічної давнини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог і герцогиня Кембриджські стали гостями щорічної церемонії Британської академії кіно і телебачення BAFTA-2020.

Всім гостям цього року було рекомендовано обрати для червоної доріжки не нове вбрання. Таким чином організатори церемонії хотіли привернути увагу до проблем екології.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Герцогиня Кембриджська, яка до цього вечора супроводжувала на церемонії свого чоловіка принца Вільяма (принц є президентом Британської Академії кіно і телебачення від 2010 року), вийшла на доріжку в сукні від Alexander McQueen з досить глибоким декольте. Вперше в цій сукні Кетрін з'явилася на публіці 2012 року на офіційному прийомі, влаштованому головою Малайзії султаном Абдулом Халиімом Муадзамом Шахом під час туру Південно-Східною Азією.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям, Малайзія 2012 рік

Того вечора герцогиня доповнила своє вбрання золотими босоніжками на підборах, золотим маленьким клатчем, сережками-висячками і золотим браслетом. Вісім років тому герцогиня Кембриджська мала не такий стрункий вигляд, який має зараз. 

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

На доріжці церемонії BAFTA-2020 герцогиня сяяла в кольє і сережках із золота від бренду Van Cleef and Arpels і також взяла золотий клатч і одягла золоту каблучку. Волосся герцогині було зібране у вечірню зачіску, а на обличчі був макіяж. Особливу увагу привертало декольте, з таким вирізом герцогиня не ходить у звичайному житті, але іноді виходить в таких образах на червону доріжку.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_4
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Принц Вільям був у білосніжній сорочці, краватці-метелику і білосніжній сорочці. Королівська пара була в гарному настрої і позувала перед камерами присутніх фотографів.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та принц Вільям на церемонії BAFTA-2020 (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції