Підкреслила живіт гороховою сукнею: вагітна принцеса Беатріс сходила на захід

Підкреслила живіт гороховою сукнею: вагітна принцеса Беатріс сходила на захід

принцеса Беатріс / Associated Press

Уже восени принцеса Йоркська стане мамою.

Поки всі обговорюють скандал, в який потрапив чоловік принцеси Євгенії, її старша вагітна сестра Беатріс теж дала привід згадати про неї.

Днями принцеса Йоркська відвідала захід, присвячений жінкам, де вони розповідали свої історії успіху. Зустріч була організована LaPorsche Thomas, принцеса Беатріс була присутня на ній, як віце-президентка з партнерства і стратегії.

Репортер і організатор ЛаПорше поділилася милою фотографією з принцесою Беатріс у себе в твіттері, написавши: "Вона у всій своїй офіційній ролі принцеси. Ви всі можете знати її як принцесу Беатріс Йоркську з британської королівської сім'ї. Але для мене вона залишається дівчиною на ім'я Беа".

Також на знімку можна роздивитися підрослий живіт принцеси. Одягнена Беатріс в чорну сукню довжини міді в невеликий гороховий принт, волосся у неї було розпущене, а на обличчі чарівна усмішка. Принцесі дуже пасує вагітність, чи не так?

Нагадаємо, раніше принцесу разом з чоловіком Едоардо бачили на Вімблдонському турнірі. Тоді вона вперше з'явилася на публічному заході перебуваючи вже на пристойному терміні вагітності.

принцеса Беатріс / Getty Images

Читайте також: Перша річниця весілля: чоловік принцеси Беатріс опублікував рідкісний сімейний знімок

Наступна публікація