Підкреслила фігуру чорною сукнею міді: принцеса Марія-Олімпія сходила на вечірку
Принцеса Марія-Олімпія потусувалася на літній вечірці Serpentine Summer Party у Serpentine South у Лондоні.
Принцеса Марія-Олімпія / © Getty Images
Для цього виходу у світ 29-річна принцеса обрала лаконічну сукню чорного кольору, що обтискає фігуру, з драпуванням і глибоким V-подібним вирізом, а також розрізом спереду. Марія-Олімпія доповнила її винного кольору сатиновим клатчем, прикрашеним великим бантом.
Також Марія-Олімпія зробила своє класичне укладання та легкий макіяж, підкресливши трохи вії та губи, нафарбувала нігті нюдовим лаком, і одягла кілька каблучок на пальці.
Принцеса Марія-Олімпія / © Getty Images
Останнім часом дівчина демонструє абсолютно протилежні образи. Днями ми бачили її образ у білій мінісукні, яку вона доповнила туфлями на шпильці та сумкою Gucci. У такому аутфіті Марія-Олімпія відвідала готель Claridge's, де відбулася приватна вечеря, організована брендом Gucci.