Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підтримала улюбленого онука: королева Єлизавета II доручила знайти "нові ролі" для Сассексів

Після заяви герцогів Сассекских про те, що вони хочуть скласти з себе королівські повноваження, королева Єлизавета II терміново організувала нараду.

На неї були запрошені співробітники Букінгемського і Кенсінгтонського палаців, а також команда Сассексів і співробітники Кларенс-хауса. Її Величність королева на цій зустрічі доручила своїм співробітникам протягом короткого терміну придумати нову і прийнятну роль для герцога і герцогині Сассекських. Таким чином, можна зробити попередній висновок про те, що королева хоч і перебувала в люті від несподіваної заяви улюбленого онука принца Гаррі та його дружини, але не стала забирати у них титули і позбавляти їх привілеїв.

Герцогиня Меган и королева Елизавета II_2
Associated Press
Герцогиня Меган і королева Єлизавета II і принц Гаррі

В обговореннях братимуть участь члени уряду і секретаріат. Вже протягом декількох днів стане зрозуміло, які нові ролі Єлизавета II дасть Сассексам. Також західні ЗМІ повідомляють, що іноземні уряди, ймовірно, канадський, будуть залучені до цього процесу.

Оголошення Букінгемського палацу звучить так: "Королева, принц Вельський і герцог Кембриджський направили свої команди для спільної роботи урядів і секретаріату герцога і герцогині Сассекських в пошуках відповідних рішень".

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські зробили офіційну заяву, в якій повідомили про свій намір скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу, чим здивували не тільки британців, але і монарха – королеву Єлизавету II, яка була не в курсі їхніх планів.

Герцогиня Меган и королева Елизавета II_1
Associated Press
Герцогиня Меган і королева Єлизавета II

Залиште свій коментар

Вибір редакції