Зірки і пластика: як змінилася зовнішність іспанської королеви Летиції

Автор
Ольга КузьменкоОльга Кузьменко
Дата публікації
Перегляди
12к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки і пластика: як змінилася зовнішність іспанської королеви Летиції

Королева Летиція / Фото: Associated Press

Королівські особи часто лягають на стіл пластичного хірурга, щоб підкоригувати свою зовнішність. Вони не менше зірок сяють на червоних доріжках, урочистих заходах і світських прийомах. Дивимося, як змінювалася її зовнішність за роки, що вона заміжня за королем Філіпом VI.

Складно сяяти перед камерами фотографів, якщо комплексуєш через горбинку на носі, яка колись була у королеви Летиції. Багато хто, можливо і не знає, що, ще працюючи журналісткою та ведучою на телебаченні Летиція Ортіс не заробляла стільки, щоб мати змогу зробити собі пластичну операцію. І, до речі, саме в цю Летицію з горбинкою на носі і закохався спадковий іспанський принц Феліпе.

Королева Летиція / Фото: Getty Images

На їхньому весіллі 2004 року ніс майбутньої королеви був все ще з горбинкою. Однак незабаром Летиція зробила ринопластику, а палац прокоментував це так: "У королеви почалися проблеми з диханням через вроджене викривлення носової перегородки, і довелося звернутися за допомогою до лікаря". Однак на корекції форми носа Летиція не зупинилася.

Летиція і Феліпе в день свого весілля / Фото: Getty Images

Більше палац жодного разу не коментував зміни, які були очевидні на обличчі Летиції. Хірурги, які роздивлялися фотографії королеви різних років і порівнювали їх, кажуть, що крім ринопластики вона змінювала повіки, робила корекцію носогубних складок гіалуроновими філерами, і не один раз, а також робила ліпофілінг — введення власного жиру для збільшення обсягу вилиць.

Феліпе, Летиція і королева Софія / Фото: Associated Press

[media type="photo" id="402396460"

Ще одна процедура, якою Її Величність не нехтує — ін'єкції ботулотоксину. На лобі у королеви зморшок немає, а ось "гусячі лапки" вона не прибирає. Також є думка, що після народження двох дітей і двічі грудного вигодовування королева робила мамопластику. До того ж, якщо порівняти фотографії Летиції до весілля і зараз, очевидно, що її груди стали більшими, а от розмір одягу не змінився.

Королева Летиція / Фото: Getty Images
Пластика королеви Летиції / Фото: Associated Press

У будь-якому разі королева Летиція нітрохи не зіпсувала свою зовнішність візитами до лікаря. У свої 50 років вона має чудовий вигляд! 

Пластика королеви Летиції / Фото: Associated Press

Читайте також: Не нехтує пластикою: як змінилася зовнішність княгині Монако Шарлін

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація