Поцілунок під час гри в поло: Меган та Гаррі знову порівняли з Чарльзом та Діаною

Дата публікації
Перегляди
13к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поцілунок під час гри в поло: Меган та Гаррі знову порівняли з Чарльзом та Діаною

Принц Гаррі та Меган / Фото: Getty Images

Принц Гаррі, навіть живучи в Америці, знаходить можливість зіграти у своє улюблене поло. Вчора на одній із таких ігор його супроводжувала і дружина Меган.

37-річний Гаррі, який більшу частину життя займався цим видом спорту разом зі своїм старшим братом принцом Вільямом, приєднався до команди з поло Los Padres, а гра відбулася в Санта-Барбарі. Команда забрала додому пам'ятний трофей, що його вручила Гаррі його дорога дружина Меган.

Герцогиня Сассекська цього дня з'явилася на публіці у чорно-білій блузі в горох, білих плісованих шортах з високою посадкою від бренду Khaite та у чорному капелюсі з широкими крисами.

Меган поцілувала чоловіка під час вручення статуетки та публіка мило відреагувала на цей момент. Вручаючи призи, герцогиня також поцілувала кожного члена команди у щоку.

Ніжний прояв був далекий від напруженого і відстороненого поцілунку Чарльза і Діани після його перемоги в поло 1985 року, лише через чотири роки після їхнього весілля.

Подружжя не вперше демонструє поцілунки на публіці. Після гри у Королівському поло-клубі графства Беркшир 2018 року Меган також цілувала чоловіка, коли йому вручали трофей.

Принц Гаррі та Меган / Фото: Getty Images

Шанувальники порівнюють, як принц Чарльз цілував дружину принцесу Діану, коли вона також вручала йому кубок після гри в поло у клубі Guards Polo Club у Віндзорі, Беркширі 1985-го та 1987-го років. І те, яким холодним був поцілунок Діани та Чарльза, порівняно з палким поцілунком Меган та Гаррі.

Принц Чарльз та принцеса Діана 1987 рік / Фото: Getty Images
Принц Чарльз та принцеса Діана 1985 рік / Фото: Getty Images

Читайте також:

Наступна публікація