Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці весілля: стало відомо, де повінчаються принцеса Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці

Стали відомі подробиці весільної церемонії принцеси Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці.

Ми вже писали раніше, що вінчання пари відбудеться 29 травня 2020 року, у п'ятницю. Однак не було відомо місце, де відбудеться весілля. І ось західні ЗМІ повідомляють, що Її Величність королева Єлизавета II дала дозвіл на проведення церемонії в Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу. Після урочистої церемонії вінчання, яка обіцяє бути дуже закритою і не такою публічною, як весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбэнка, пара влаштує банкет.

Принцесса Беатрис и Эдоардо Мопелли Моцци
Getty Images
Принцеса Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці

До вівтаря принцесу Беатріс поведе її батько герцог Йоркський Ендрю. Так само, як він вів до вівтаря свою молодшу дочку принцесу Євгенію в жовтні 2018 року.

Кажуть, Беатріс і Едоардо не хочуть пишного весілля і присутність засобів масової інформації під запитанням. Також вже відомо, що весілля не буде транслюватися по телебаченню. Урочистий банкет відбудеться швидше за все в Букінгемському палаці.

А ось про весільну сукню принцеси Беатріс нічого не відомо. Думаємо, вона ще й сама не визначилася з вибором. Нагадаємо, освідчився  Едоардо Мопеллі Моцці своїй коханій восени 2019 року під час подорожі до Італії.

Принцесса Беатрис и Эдоардо Мопелли Моцци
Getty Images
Принцеса Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці

Цікавий факт, 10 лютого 2005 року було оголошено про заручини принца Чарльза і Камілли Паркер-Боулз. Одружилася пара 9 квітня 2005 року, шлюб був зареєстрований лише в цивільному порядку.

Фотогалерея Передвесільна вечірка принцеси Беатріс. Гості (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції