Погладшала, але щаслива: герцогиня Сассекська для першого виходу з сином обрала білу сукню з невеликим декольте

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні світ вперше побачив фотографії новонародженого сина герцога і герцогині Сассекських.

У Віндзорському замку відбувся фотокол, герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі позували з сином на руках для одного фотографа, одного відеорепортера і одного фоторепортера.

Ми вже побачили обличчя бебі-Сассекського, в соцмережах шанувальники пишуть, що син дуже схожий на свою маму герцогиню Меган.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з новонародженим сином

37-річна Меган одягла для такого урочистого заходу двобортну білу міді-сукню з поясом від Wales Bonner і в поєднанні з нюдовими туфлями-човниками на підборах. Її живіт поки нікуди не подівся, він досить великий, але не будемо забувати, що Меган народила всього два дні тому, і це нормально.

З прикрас ми бачимо на шиї Меган тільки маленьку підвіску. Зачіску герцогиня теж особливо не робила, просто зачесала волосся, а на обличчя нанесла трохи макіяжу.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з новонародженим сином

Коли ми побачимо в найближчому майбутньому герцогиню, поки не відомо, адже кілька місяців точно вона проведе в декретній відпустці.

У короткому коментарі під час знімання герцогиня Меган зазначила, що ці два дні були для неї особливими. А також сказала, що у сина дуже спокійний характер. Принц Гаррі навіть пожартував, що не знає, звідки у сина такий спокій.

Герцогиня Меган и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

А ось брат принца Гаррі, принц Вільям побажав новоспеченим батькам терпіння і сил. Адже скоро на них чекають ночі без сну. А може і не чекають, хто знає...

Герцогиня Сассекская и принц Гарри
Getty Images
Герцогиня Сассекская и принц Гарри

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з новонародженим сином у Віндзорському замку (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції