Перейти до змісту
Поки герцогиня Меган у відпустці: принц Гаррі відвідав центр в Південному Ілінгу

Поки герцогиня Меган у відпустці: принц Гаррі відвідав центр в Південному Ілінгу

Принц Сассекський Гаррі відвідав центр YMCA, де поспілкувався з його співробітниками на тему психічного здоров'я.

Дружина принца Гаррі герцогиня Меган вже перебуває в декретній відпустці і разом з чоловіком захід не відвідала. Але принц дає раду і сам. Подія була висвітлена на офіційній і нещодавно зареєстрованої сторінці Сассексів в Instagram.

Принц Гарри_1
Associated Press
Принц Гаррі

"Сьогодні герцог Сассекський зустрівся з сім'ями, дітьми та молодими людьми в центрі YMCA в Південному Ілінгу, тим самим присвятивши себе роботі у сфері психічного здоров'я", - говорить один з підписів під фотографіями з заходу.

Принц Гарри_3
Associated Press
Принц Гаррі

Гаррі одягнув на захід білу сорочку, сірий піджак і чорні штани, завершивши свій образ синіми замшевими черевиками. Він мав гарний вигляд і був досить серйозний. У своїй промові він сказав таке: "Давайте будемо постійно нагадувати одне одному, що нормально, колт не все гаразд і слухати одне одного. Зрештою, те, як ми думаємо, визначає те, як ми діємо, як ми себе почуваємо і як ми ставимося до себе і оточення".

Принц Гарри_2
Associated Press
Принц Гаррі

Герцогині Меган пощастило бути поруч з таким чоловіком. Адже далеко не всі чоловіки схильні вирішувати проблеми, а тим паче психологічного характеру, через розмову. Принц Гаррі переконаний, що так само, як і фізичні вправи, які для нас корисні, корисно дбати і про свій розум.

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин