Поспілкувався з породистою свинею: принц Чарльз з'їздив на ферму

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поспілкувався з породистою свинею: принц Чарльз з'їздив на ферму

Принц Чарльз / Getty Images

Британські монархи дуже зворушливо відносяться до національного надбання в будь-якій сфері життя.

Принц Чарльз вже довгий час є покровителем фонду виживання рідкісних порід. Це дуже благородна і дуже важлива справа змушує принца Уельського часто відвідувати ферми в різних куточках Британії.

Сьогодні він побував на фермі в Глостерширі. Там у нього була можливість поспілкуватися зі свинею рідкісної породи. Глостерска стара плямиста або садова свиня - це типово англійська порода. Глостерскі старі плямисті свині висловухі, брудно жовто-білого окрасу, з традиційною м'ясистою борідкою, що звисає з підгруддя.

Саме така чарівна свиня з виводком поросят була сфотографована з принцом під час відвідування парку Cotswold Farm близько Челтенхема.

Принц Чарльз / Getty Images

Відвідування принцем фермерського парку Cotswold підкреслює важливу роботу, яку виконують ці фермерські парки по збереженню британських аборигенних порід, заохочуючи відвідувачів повертатися до парку, щоб спостерігати за змінами і зростанням тварин.

Принц Чарльз / Getty Images

І поки в Україні триває дискусія щодо доцільності контактних зоопарків, британці роблять все, щоб зберегти своїх рідкісних породистих свиней. Правда, схоже, близького контакту у Чарльза зі свинею все ж не було.

Читайте також: Вперше після карантину: принц Чарльз і герцогиня Корнуольська вийшли у світ

Наступна публікація