Повторила образ: герцогиня Кембриджська приїхала на службу в старому пальті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог і герцогиня Кембриджські були присутні на службі до Дня співдружності націй у Вестмінстерському абатстві.

Той рідкісний момент, коли на службу разом з королевою Єлизаветою II приїхали не тільки Кембриджі, але і герцог і герцогиня Сассекські, вони, як відомо, недавно склали з себе королівські повноваження і переїхали жити до Канади. Але, на прохання Її Величності на захід приїхали.

 

Якщо Меган продемонструвала смарагдовий образ, то Кейт обрала пальто соковитого винного відтінку від Catherine Walker, доповнивши його капелюхом від Sally-An Provan, туфлями трохи темнішими за тоном від Guanvito Rossi, оксамитовим клатчем від Prada і рукавичками. Також ми бачимо на Кетрін нові сережки-висячки з рубіновим камінням від Mouawad.

Герцогиня Кембриджская_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська
Герцогиня Кембриджская_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

До речі, це пальто герцогиня Кембриджська одягає не вперше. У ньому вона з'являлася на різдвяній службі в Сандрінгемі 2018 року. Тоді на службі була присутня і вагітна на той момент герцогиня Меган.

Герцогиня Кэтрин и герцогиня Меган
Getty Images
Герцогиня Кетрін і герцогиня Меган в Сандрінгемі, 2018 рік

Сьогодні ввечері на герцогиню Кетрін чекає ще один прийом. Вона приїде до Букінгемського палацу, де відбудеться банкет в честь 25-річчя організації Place2Be.

Фотогалерея Члени британської королівської родини на службі на честь Дня Співдружності націй у Вестмінстерському абатстві (28 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції