Повторила образ: герцогиня Кембриджська в сукні Alexander McQueen відвідала гала-вечір у Портретній галереї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчорашній вечір герцогиня Кембриджська Кетрін провела в Національній Портретній галереї в Лондоні.

Герцогиня є патроном організації і приїжджала в галерею вже втретє.. Всі кошти, які були зібрані цього разу на гала-прийомі підуть на фінансування масштабного проекту, спрямованого на оновлення будівлі галереї. А також на впровадження в британських школах програми з вивчення історії мистецтва. Нагадаємо, в університеті герцогиня Кетрін якраз і вивчала цей предмет.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Цього вечора на герцогині Кембриджській була допрацьована версія сукні від Alexander McQueen. Вперше в ній ми бачили Кейт на церемонии BAFTA в 2017 році, тоді у сукні були тонкі бретельки, приспущені з плечей. У цьому варіанті вбрання у Кейт закриті плечі.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін на церемонії BAFTA в 2017 році

До образу були підібрані туфлі від Jimmy Choo, клатч від Prada і дуже красиві сережки від улюбленої марки Kiki McDonough. Чудовий вигляд має об'ємна вечірня укладка, а також у герцогині більш насичений макіяж.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Нагадаємо, вчора вдень Кетрін відвідала Дитячий центр Henry Fawcett в Ламбэте, де з'явилася в дуже несподіваному образі. А днем раніше разом з принцом Вільямом Кейт відвідувала службу у Вестмінстерському абатстві.

Фотогалерея Британська королівська сім'я на службі у Вестмінстерському абатстві, приуроченій до Дня Співдружності (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції