Принц Гаррі і герцогиня Меган перервали всі зв'язки з друзями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У британських ЗМІ обговорюють не тільки вихід принца Гаррі і герцогині Меган з королівської родини. Подейкують, що і у герцога Сассекського вже давно немає колишніх стосунків із його друзями.

Інформацію в ЗМІ "зливають" традиційно так звані інсайдери. Один з них розповів журналістам, що у більшості "друзів" принца Гаррі навіть немає номера його телефону. Від моменту одруження на Меган Маркл принц дуже віддалився від тих, з ким раніше добре спілкувався.

Помолвка Меган Маркл и принца Гарри_7
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Виняток складає хіба що його шкільний найкращий друг Чарлі ван Страубензі. Їхні весілля до речі, відбулися з різницею в декілька місяців.

Не секрет, що й зі старшим братом принцом Вільямом у Гаррі зараз складні взаємини. Про це герцог Сассекський одного разу сам розповів в інтерв'ю. Хоча, якщо вірити офіційній заяві палацу, принци Вільям і Гаррі підтримують одне одного і досі.

Не надто дорожить друзями і Меган. Вона теж обірвала багато контактів з так званими своїми подругами. Хоча деякі, як, наприклад, стиліст Джессіка Малруні, продовжують добре спілкуватися з герцогинею.

Джессика Малруни
Associated Press
Джессіка Малруні

Під час недавнього візиту Меган і Гаррі до Лондона, коли вони відвідували Канада Хаус, саме Джесіку Марлуні Меган попросила доглянути за її сином Арчі. Хоча зрозуміло, що з дитиною весь цей час, звичайно, була няня.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції