Принц Гаррі ускочив у халепу: онука королеви Єлизавети II звинувачують в лицемірстві

Принц Гаррі ускочив у халепу: онука королеви Єлизавети II звинувачують в лицемірстві

принц Гаррі / Associated Press

Вся річ у тому, що герцог Сассекський у своїх публічних виступах часто говорить про проблему зміни клімату, але сам зовсім нічого не робить, щоб запобігти цьому.

Нещодавно принц Гаррі взяв участь у благодійному матчі з поло, щоб взяти участь в ньому, герцог Сассекський сів на приватний літак (як пише The Sun літак належить другу Гаррі і одному з гравців в поло) і був зображений, коли приземлився в Санта-Барбарі, де розташований їхній з Меган будинок.

Гаррі здійснив політ лише за кілька місяців після того, як прочитав лекцію про зміну клімату. Без докорів сумління Гаррі піднявся на борт 20-місного літака вартістю 45 мільйонів фунтів стерлінгів коли повертався з матчу з поло в Аспені, штат Колорадо, щоб прилетіти до свого особняка в Санта-Барбарі. Передбачається, що літак Gulfstream належить одному з приятелів Гаррі, американському бізнесмену Марку Ганці.

Принц Гаррі і Меган Маркл / Associated Press

Королівський письменник Том Квінн висловився з цього приводу так: "Це здається надзвичайно лицемірним, враховуючи всі його розмови про зміну клімату. Гаррі, здається, вважає себе людиною, яка керує рештою світу, і його власна поведінка не має значення. Це величезна пляма на його репутації ", — говорить Том.

Герцог неодноразово піддавався критиці за використання приватних рейсів, 2019 року вони з Меган здійснили шість із десяти перельотів туди і назад на приватних літаках від моменту весілля 2018 року. При цьому Гаррі продовжував переконувати весь світ у тому, що він піклується про навколишнє середовище.

У бесіді з Опрою Вінфрі для знімань серіалу Apple + TV, Гаррі сказав: "Я ще більше вірю, що зміна клімату і психічне здоров'я — дві з найбільш нагальні проблеми, з якими ми сьогодні маємо справу". Але чи це не лукавство?

Принц Гаррі і Опра Вінфрі / Associated Press

Читайте також: Назвуть чи ні: Гаррі і Меган ухвалили рішення щодо королівського расиста

Наступна публікація