Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі вжив заходів, щоб захистити свою дружину - герцогиню Сассекську Меган, від батька та журналістів

Британська королівська сім'я серйозно стурбована тим, що говорить в пресі батько герцогині Сассекської Меган - Томас Маркл.

Чоловік герцогині – принц Гаррі переживає за Меган і налаштований захистити її від надмірної уваги журналістів, а також від спілкування з батьком.

Герцогиня Сассекская Меган и принц Гарри
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі на весіллі Чарлі Ван Страубензі і Дейзі Дженкс

Наближені до Кенсінгтонського палацу джерела розповідають, що слова Томаса Маркла дуже ранять дочку, але відновлювати спілкування Меган не поспішає, тому що не знає, чого можна очікувати від батька наступного разу. Крім того, що в королівській сім'ї розробили план дій на випадок нових скандальних ситуацій з боку батька герцогині, принц Гаррі також подбав про те, щоб його дружину ніхто не турбував з боку преси.

Принц Гарри и герцогиня Сассекская Меган
Reuters
Принц Гаррі і герцогиня Сассекська Меган

Повідомляється, що принц заборонив своїм друзям спілкуватися з пресою, ті, хто порушать цю заборону більше не будуть входити в коло близьких друзів герцога і герцогині Сассекських.

Минулої суботи принц і його дружина, нагадаємо, відвідали весілля друзів, а зараз планують вирушити за місто в замок Белморал і провести літні канікули в компанії королеви Єлизавети II. На публіці ми побачимо королівську пару не раніше вересня.

Герцогиня Сассекская Меган и принц Гарри
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі на весіллі Чарлі Ван Страубензі і Дейзі Дженкс

Залиште свій коментар

Вибір редакції