Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі зачарував шанувальників своїми дитячими знімками

Принц Гаррі зачарував шанувальників своїми дитячими знімками

Принц Гаррі записав для британців спеціальне послання, присвячене 75-річчю культової дитячої книжки "Паровозик Томас".

Події в книжці розгортаються в Букінгемському палаці за участю принца Чарльза і королеви Єлизавети II. Книжка розповідає про те, як Томас бере контролера сера Топгема Гетта, керівника залізниці, до Букінгемського палацу для отримання ним нагороди.

Принц Гарри_1
Getty Images
Принц Гаррі

У своєму зверненні, яке записав Гаррі за кілька місяців до складення з себе повноважень старшого члена королівської сім'ї, він зазначив, що: "Томас був довгоочікуваним, знайомим обличчям для багатьох родин за останні 75 років - навчав і надихав дітей у важливих питаннях за допомогою захопливих історій і персонажів".

Герцог Сассекський прив'язаний до цієї книжки з дитинства. Коли він йшов до дитячого садка Ноттінг-Гілл в свій перший раз у вересні 1987 року, він ніс в руках невелику сумку у вигляді цього паровозика, - пише Daily Mail.

Принц Гарри_2
Associated Press
Принц Гаррі в дитинстві

Автор Вілберт Овдрі випустив свою першу книжку "Залізничної серії" 75 років тому. Спершу ця книжка була створена, як казка на ніч, яку автор створив для свого сина Крістофера, коли хлопчик хворів на кір. Відважний синій Паровозик Томас не фігурує в дебютній історії.

Принц Гарри_1
Associated Press
Принц Гаррі в дитинстві

1946 року він отримав свою власну ілюстровану книжку під назвою "Паровозик Томас" та його персонажів Едварда, Гордона і Генрі полюбили всі британці.

Знімки маленького принца Гаррі в миттю розлетілися багатьма виданнями. Маленький принц має такий милий вигляд на світлині. До речі, 6 травня святкуватиме свій перший день народження син Гаррі і герцогині Меган - Арчі. Подружжя обіцяє показати нове фото свого підрослого малюка.

Герцогиня Меган и ее сын Арчи_1
Getty Images
Герцогиня Меган і її син Арчі

Залиште свій коментар

Вибір редакції