Принц Гаррі зробив особливий подарунок своєму племіннику принцу Луї: що це було

Принц Гаррі зробив особливий подарунок своєму племіннику принцу Луї: що це було

Принц Гаррі та принц Луї

23 квітня молодшому синові принца Вільяма та принцеси Кейт принцу Луї виповнилося шість років.

Невідомо, чи отримав якісь подарунки Луї від свого дядька принца Гаррі, який живе в Америці. Але одного разу герцог Сассекський презентував племіннику особливий подарунок, який мав тісний зв'язок з його бабусею, покійною принцесою Діаною.

Принц Гаррі витратив 8000 фунтів стерлінгів на дуже особливий подарунок на хрестини свого племінника, і це мало гострий зв'язок з його матір'ю, принцесою Діаною, пише express.co.uk.

Принц Луї на руках у мами принцеси Кейт / Фото: Associated Press

Річ в тому, що принцеса Уельська Діана дуже любила колекціонувати перші видання класичних книжок, і тому Гаррі вирішив продовжити цю традицію зі своїми племінниками та племінницею. Він придбав перше видання книжки А. А. Мілна "Вінні-Пух" 1926 року. Під час першої публікації книжки було випущено лише 30 000 екземплярів, і принц Гаррі купив одну з цих рідкісних книжок.

Книжки відіграли ключову роль в улюблених дитячих спогадах Гаррі, оскільки його мати Діана любила читати синам на ніч казки. І дуже любила стару класику.

Принц Луї / Фото: Associated Press

Нагадаємо, принц та принцеса Уельські поділилися новою фотографією сина Луї у день його народження у своїх соціальних мережах.

Принц Луї з мамою Кейт / Фото: Associated Press

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація