Принц сумує: герцог Кембриджський вперше прокоментував ситуацію з братом Гаррі та його дружиною Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королівські брати – принци Вільям і Гаррі - завжди дуже добре ладнали і стояли один за одного горою, поки в житті молодшого не з'явилася жінка, яка згодом стала дружиною Гаррі.

Днями 37-річний герцог Кембриджський Вільям прокоментував бажання його молодшого брата принца Гаррі та його дружини Меган скласти з себе королівські повноваження.

Видання Sunday Times опублікувало коментар принца Вільяма щодо ситуації, що склалася.

Принц Уильям и принц Гарри_1
Associated Press
Принц Вільям і принц Гаррі

"Я завжди підтримував мого брата, але зараз я не можу цього зробити. Тепер кожен з нас йде своєю дорогою. Все, що ми можемо зараз зробити, це спробувати підтримати їх (Сассексів) і сподіватися, що колись настане день, коли ми знову будемо єдині", - наводить видання слова принца Вільяма.

Принци Вільям і Гаррі завжди були близькими. Особливо вони зблизилися після смерті їхньої матері – принцеси Діани 1997 року. На весіллі принца Вільяма 2011 року принц Гаррі був шафером нареченого. А коли через сім років принц Гаррі попросив Вільяма стати його шафером на весіллі з Меган Маркл, Вільям із задоволенням погодився.

Тоді під час приватної вечірки після церемонії принц Вільям сказав присутнім, що його братові дуже пощастило і Меган - найкраще, що сталося в житті Гаррі. Про майбутню герцогиню Сассекську принц Вільям тоді відгукнувся, як про сестру, якої у нього ніколи не було.

Принц Уильям и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Зрозуміти сьогоднішні почуття принца Вільяма зовсім нескладно. Гадаємо, він дійсно має право бути розчарованим тим, що відбувається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції